Říjen 2010

Citáty

23. října 2010 v 22:40 ->Citátky a přísloví,které mě zaujaly
Pravá láska je stav, ve kterém člověk cítí osudovou potřebu být neustále s milovanou bytostí.
  -Karel Čapek

Nenávist má lepší paměť než láska.
  -Honoré De Balzac

Láska je nejkrásnější trápení, které tkví v ponížení lidské hrdosti...
  -John Lennon

Nojo ten 1.na mě sedí až moc...:D

Květ pouště

23. října 2010 v 22:23 | Božka |  ->Filmy
Tak konečně sem viděla i tenhle filmo-dokument. Modelka,která se stala slavnou prožila tu strašnou bolest,kterou ještě dnes prožívá plno dětí - obřízka. Ne všem dívkám se při týto věci podaří přežít,protože vykrvácejí. Ona to zvládla a i přes tu bolest,která jí při určitých věcech provází teď,bojuje...

http://img.blesk.cz/img/1/full/530445-img-kvet-pouste.jpg

Prokletý ostrov

23. října 2010 v 22:16 | Božka |  ->Filmy
Popravdě,kdybych se na tenhle film dívala sama a nic bych o tom nevěděla,asi bych nepochopila,ale díky Pájovi,kterej mi to tak krásně vysvětloval,jsem z toho měla krásnej prožitek a musim konstatovat,že to je velice dobře promyšlenej film..:)

http://www.filmarik.com/wp-content/uploads/2010/08/prekliaty-ostrov.jpg


10.10.2010 (hezký datum :D)

10. října 2010 v 16:08 | Božka |  ->Božka
Zdáárek :)

Tak sem před chvílí přijela od bábušky..:D sem byla i u sesceničky..bratříčka - je mu rok a něco(už chodí bobánek malinkej tututuuu)..prostě takovej návštěvní víkend po dlouhý době...:)

Tyjo ani nevim,co psát..nic novýho u mě neni,pořád stereotyp..Volnej čas sem s Pájou a jinak ve škole,doma,občas někam vyrazim...byli ste na Let´s dance 3D?? Já na tom byla tenhle tejden a sem z toho upe nadšená...sem v nějakejch sestavách a pohybech měla upe husinu...jako wow taky chci bejt tak gumová :D 

Koncem října jedu do koncentračního tábora Osvětimi,tak už se těšim...mam to po mámě,zajímá mě tohle období...

JO prďochovéé něco bych vám ještě chtěla říct,ale neberte si to PROSIM nějak osobně...nemyslim to špatně...vyjadřujte se mi jen k tématu článků...když tam mam pak několik komentářů typu:Jak se máš? - já na to stejně neodpovídam,to vám můžu dát icq..:D blog mám od toho,abych sem psala články a na téma ohledně věci čekám odpověď...já se taky vyjadřuju k článkům...:) klidně mi napište,ať vám dam icq a pokecáme...:D ae přes blog tohle chatování nemam ráda..:) Jsem ráda za každej komentář,ale hlavně za vaše názory,připomínky,klidně debaty...ale ta debata by se měla týkat článku a souviset s nim...;)

Nu,jdu se kuknout,co je novýho u vás moji milí...;)