Červenec 2010

Měsíc pauza! ;)

7. července 2010 v 21:11 | Božka |  ->Božka
sraco.blog.cz
                           ♫   ♫

Nazdááááárek prďochové!! Taky si tak užíváte prázdninky? :o) Já byla u mého milého,tk sem tadyk ani nebyla..ae aspoň sem se jemu snažila nějak vynahradit tu dobu,co tu nebudu..i dyž to se mi asi stejně nepodařilo,ptž jedu na dcl dlouho...v sobotu odjíždim na měsíc!! Takže ani tady nebudu,ptž pochybuju,že na nějakym táboře bude přístup k internetu a dyž už jo,tk pudu na mail...tkže bych se s váma tímto na měsíc rozloučila,ptž už se sem asik nejspíš nedostanu...musim balit věci a dokoupit etě potřebný důležitosti..
V pátek přijede los Jarmilos,se kterou tam jedem,a v sobotu asi ve 4 ráno odjíždíme...:oD Snad vstaneme..původně sme měli naplánovanou ňákou akcičku,ae to nevyjde kůli času odjezdu nach Rakousko :D Tk se pudem snad aspoň projít a rozloučit se s rodnym městečkem...;oD Že z toho dělam akci :D jen měsíc viďte...jenže já na takle dlouho nikde bez rodiny nebyla,tkže pro mě to je akcion jak hovno :D 
Tak se mějte nádherně,nedřepte pořád na compu a užívejte prázky!! Já už se strašně moc těšim..:)) Až se vrátim,tak sem napíšu,jaký to tam bylo a možná hodim i nějaký fotaa ;o) Tak paaaapečeek Sráčovééé ;)
Jo a etě něco...sem v soutěži tady* tak podpořte ŠMOULY! ;o)